Ring mig op​

Udfyld felterne herunder og så ringer vi dig op med et uforpligtende tilbud.​

 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Medarbejdere​

Billedet er på vej.....

Ole Rohde

Forstander

Tlf 24 89 10 98

ole@ungecenterjammerbugt.dk

Lene Larsen

Administration / Undervisning

Tlf. 51 82 27 66

post@ungecenterjammerbugt.dk

Lisbeth Nielsen

Administration (Fleksjob)​

Tlf. 5182 2771

​lisbeth@ungecenterjammerbugt.dk

Michael Michelsen

Almen underviser

Tlf. 51 82 27 72

michael@ungecenterjammerbugt.dk

René Haüser Kristiansen

Pedel/Service

Tlf. 51 82 27 69

rene@ungecenterjammerbugt.dk

Jeanette Carøe Aarestrup

Pædagogik & Omsorg

Tlf. 51 82 27 67

jeanette@ungecenterjammerbugt.dk

Allan Borup Hejndorf

Køkken/Kantine

Tlf. 51 82 27 74

allanbh@ungecenterjammerbugt.dk

Claes Christiansen

Håndværk

Tlf. 51 82 27 70

claes@ungecenterjammerbugt.dk

Rikke Bregstein

Praktikant / Vejledning

Tlf. 51 82 27 68

rikke@ungecenterjammerbugt.dk

Nyheder

PBE - Natascha Kronborg Nielsen
01-02-2017
Grundforløbs eksamen
Læs hele nyheden
Artikel i Nordjyske lokalaviser
01-12-2016
Nordjyske var på besøg til vores Åbent Hus
Læs hele nyheden
Besøg af Dit Lokal TV
01-12-2016
Lokal TV på besøg i forbindelse med Åbent Hus
Læs hele nyheden

​Firma information

Jammerbugt Produktionsskole

CVR: 34398534​

​Adresse information

Industrivej 2

9440 Aabybro

​Kontakt information